Hlavná stránka | Objednanie tovaru cez Internet


Obchodné a dodacie podmienky (aktualizované 11.3.2015):

Vážení zákazníci,

prostredníctvom elektronického objednávkového systému firmy JR Line si môžete objednať tovar z našich aktuálnych skladových zásob :o) Objednanie je jednoduché a teda prístupné aj pre menej skúsených používateľov Internetu. Žiadame vás, aby ste v spoločnom záujme venovali dostatočnú pozornosť všetkým skutočnostiam, ktoré uľahčujú našu vzájomnú komunikáciu a predišli tak neskorším nedorozumeniam.

Auto / Moto a modely
Auto / Moto a modely

Modely (stavebnice)
Modely (stavebnice)

 

Železničné modely
Železničné modely

Stavby a príslušenstvo k železnici
Stavby a príslušenstvo k železnici

Literatúra, katalógy a video
Literatúra, katalógy a video

Náradie, štetce, farby a chémia
Náradie, štetce, farby a chémia

Upozorňujeme zákazníkov, že všetky obrázky na našich internetových stránkach, pridelené jednotlivým tovarovým položkám majú len informatívny charakter a môžu sa odlišovať od skutočného prevedenia, ktoré použije výrobca. ZĽAVY SA NEVZŤAHUJÚ NA NOVINKY ROCO A FLEISCHMANN.

Ako objednať tovar?

1. Výber tovaru - v príslušných kategóriách sú uvedené informácie o tovare a cene. Položku do objednávky pridáte kliknutím na prvé tlačítko a s druhým ju odoberiete. V poslednom stĺpci je počet objednaných kusov.
2. Objednávka - vybraný tovar je premiestnený do objednávky. Ak chcete zmeniť množstvo kliknite na položku a odoberte alebo pridajte počet. Systém automaticky prepočítava celkové množstvo objednaného tovaru.
3. Odoslanie objednávky - skontrolujte si objednaný tovar a množstvo. Dôkladne vyplňte Vašu kontaktnú adresu a ďalšie údaje (mobilné telefónne číslo a e-mailovú adresu - dôležité v prípade nejasností). Zvoľte spôsob doručenia (na pobočku Zásielkovňa.sk, na adresu, na poštu alebo osobne v predajni), súhlas alebo nesúhlas so zasielaním informácii o novinkách. V prípade, že adresa pre doručenie je iná ako ste uviedli v tabuľke s kontaktnými informáciami uveďte ju do políčka POZNÁMKA. Políčko POZNÁMKA používajte aj pre ďalšie doplnkové údaje alebo iné pripomienky pre doplnenie Vašej objednávky.

Obchodné a dodacie podmienky:

Dodávka tovaru sa primárne uskutočňuje na adresu uvedenú v objednávke prostredníctvom nášho partnera Zásielkovňa.sk, na náklady zákazníka ak nie je uvedené inak.

Cenník za dopravu Z-Point (výdajné miesta v SR a ČR):


SK

objednávka do 299,99 € doprava 3 €
(5kg max)

pri preberaní dobierky na Z-Pointe je platba možná len v hotovosti

objednávka od 300 € doprava ZDARMA
(5kg max)


CZ

objednávka do 499,99 € doprava 4 €
(5kg max)

nutná platba vopred na náš účet

Cenník za dopravu cez systém Zásielkovňa.sk na Rakúsku poštu:


AT

objednávka do 299,99 € doprava 6,50 €
(2kg max)

cena od 300 € do 700 € + 1,50 €
nutná platba vopred na náš účet

objednávka do 299,99 € doprava 8 €
(4kg max)

Cenník za dopravu cez systém Zásielkovňa.sk na Nemeckú poštu:


DE

objednávka do 299,99 € doprava 8 €
(2kg max 60x30x15 cm)

cena od 300 € do 700 € + 1,50 €
nutná platba vopred na náš účet

objednávka do 299,99 € doprava 10,50 €
(5kg max 70x60x50 cm)

*Cena za dopravu nad uvedené hmotnosti a sumy objednávky sa kalkuluje individuálne.

Dodávka tovaru sa uskutočňuje na adresu uvedenú v objednávke aj prostredníctvom SLOVENSKEJ POŠTY a.s., na náklady zákazníka ak nie je uvedené inak. Od 1.1.2015 zmena spôsobu možnosti doručovania Slovenskou Poštou nasledovne:

Na Adresu - Vaša zásielka bude doručená v pracovný deň až k Vašim dverám, presný čas doručenia nie je možné ovplyvniť. V prípade neprítomnosti Vám pošta zanechá oznámenie o uložení zásielky na Vašej doručovacej pošte.

Na Poštu - Vaša zásielka bude pripravená k vyzdvihnutiu na pošte príslušnej k Vašej dodacej adrese, bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. O možnosti vyzdvihnutia budete informovaný SMS správou na Vami udané mobilné telefónne číslo alebo správou na Vami uvedenú e-mailovú adresu (preto dbajte na správnosť a presnosť údajov).

Cenník za dopravu t.j. poštovné / dobierky v SR:


SK

Objednávka do 299,99 € a do 5kg dobierka na ADRESU 5,90 €

Objednávka do 299,99 € a do 5kg dobierka na POŠTU 4,70 €

Objednávka od 300 € a do 5kg dobierka na ADRESU 1,50 €

Objednávka od 300 € a do 5kg na POŠTU DOPRAVA ZDARMA

*Cena za dopravu nad uvedené hmotnosti sa kalkuluje individuálne.

Zásielky do zahraničia = platba vopred na náš účet:


CZ

ČR = 11 € (do hmotnosti 2 kg a ceny 200 €)


EU

EURÓPA = 16 € (do hmotnosti 1 kg a ceny 200 €)

*Cena za dopravu nad uvedené hmotnosti a ceny tovaru sa kalkuluje individuálne.

Nie je možné objednať tovar v celkovej hodnote menej ako 10,00 € na jednu objednávku.

Ceny produktov sú uvádzané v eurách vrátane dane z pridanej hodnoty. Spôsob platby je možný v hotovosti pri prevzatí tovaru na dobierku, alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru v predajni JR Line. Súčasťou dodávky je potvrdenie o zaplatení. Reklamácie je možné uplatniť v predajni: JR Line >>

Spracovanie objednávky:

Firma JR Line si vyhradzuje právo z akéhokoľvek dôvodu objednávku neprijať. Objednávkový systém automaticky neodpovedá na prijatie objednávky od zákazníka. POTVRDENIE OBJEDNÁVKY Vám príde vo forme štandardného e-mailu, keď sa Vaša objednávka začne pripravovať na odoslanie (v deň objednania alebo nasledujúci pracovný deň). V prípade nemožnosti dodať tovar bude zákazník o tejto skutočnosti informovaný. Ak si zákazník vyberie tovar, ktorý nie je súčasťou aktuálnych skladových zásob, bude cena, dodacia lehota a zložená záloha za dodanie tovaru stanovená vzájomnou dohodou. V prípade uvedenia nesprávnych alebo neúplných informácií nás kontaktujte osobne v predajni: JR Line >>